Hidroenerji
Hakkımızda
Ilhanlı Enerji geçmiş yıllarda hidroenerji santrallerinin planlanmasında ve inşasında oldukça fazla tecrübe sahibi olmuştur. Müşterileri için şirket aranan ve bu konuda yetkin bir partner olmuştur.

Ekonomik olarak kullanılabilen hidroenerji potansiyeli dünyada yıllık 15 milyar Megavat saati kapsar. Bunun sadece yaklaşık yüzde 20'si kullanılır. Hidroenerjinin karlı kullanım imkânları büyük ölçüde ülkenin doğal koşullarına bağlıdır. Dünya üzerinde 20'nin üzerinde ülke, örn. Norveç ve Paraguay, elektrik enerjisi ihtiyacının yüzde 90'ından fazlasını hidroenerjiden karşılamaktadır - Avusturya, Brezilya, Venezüella veya Kanada gibi ülkeler daha da fazlasını kullanmaktadır.
Elektrik Ticareti

Ülkemizde elektrik ticareti, 2000'li yılların başından bu yana hızlanan enerji piyasalarının liberalleşmesiyle birlikte önem kazanmaya başlamıştır. EPDK tarafından belirlenen minimum elektrik tüketimlerine ulaşan kullanıcılar "Serbet Tüketici" olarak elektrik tedarikçisini seçme imkanına kavuşmuştur.
Vizyonumuz

Elektrik ve enerji sektöründe mühendislik, müşavirlik, taahhüt, satış ve satış sonrası bakım konularında ismi güven, kaliteli hizmet ve ürün ,çözüm odaklı yaklaşımla ve kaynakları en etkin kullanan bir firma yaratmak.
Projelerimiz

İlhanlı Enerji Grup bünyesindeki firmalarda yürütülen çalışmalar kapsamında; işletme halindeki baraj göl rezervuar uçlarında kurulacak olan toplamda 196 MW portföyümüz bulunmaktadır.
İlhanlı
Enter your title here
Enter your text here


vbn
GÖP vs. DGP
Kaynaklara Göre Enerji Üretimi
Biz büyük bir aileyiz.
Sizin için üretiyoruz.