Türkiye`nin hızla büyüyen hizmet ve enerji gruplarından biri olan İlhanlı Grubunun temelleri 1997 yılında Mirzeydin İlhanlı'nın ARC Yazılım ı kurulmasıyla atıldı. İlhanlı gurubu bugün enerji, bilişim ve inşaat ana iş kollarında faaliyet göstermektedir.

İlhanlı Grubu şirketleri Türkiye'nin çeşitli bölgelerindeki enerji santrelleri ile ülkenin elektrik üretimine katkı sağlamakta, güçlü alt yapısı ile enerji yatırımında bulunan firmalar ile çözüm ortaklıkları bulunmaktadır. Grubun enerji, inşaat ve bilişim yatırımları yurtiçinde hızla devam etmektedir.

İlhanlı Grubu "Kurumsal yönetim" ilkelerini uzun vadeli ve kalıcı başarının bir gereği olarak görmekte ve uygulamaktadır. Çalışanlar, uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler kuran, iş süreçlerine enerji, dürüstlük, tecrübe ve değer katan başarılı profesyonellerdir.


2003 yılından beri enerji sektöründe uzman.


Daha temiz bir dünyaİlhanlı Enerji Grubu, tüm yatırımlarında mevzuat ve uluslararası standartlara uymakta, faaliyetlerinin çevreye ve insan yaşamına olan olumsuz etkilerini en aza indirmek için var gücüyle çalışmaktadır.

İlhanlı Enerji Grubu, enerji üretirken aynı zamanda temiz bir dünya yaratmanın en önemli yolunun yenilenebilir ve yerel kaynakları kullanmak olduğunu düşünmektedir. Kurulduğu ilk yıllardan beri kurulu gücünün tamamı yenilenebilir enerji kaynaklarından oluşmaktadır. Bu oranı yükseltme yönünde sürekli olarak kurumsal stratejiler geliştiren Grup, dünyanın geleceğine artan oranda katkıda bulunmaya kararlı, sorumlu bir dünya vatandaşıdır. 

vbn